KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 17277024
nr 1727 7024
Kerstin Thorvall
(1925-2010), Sverige
Teckningar, 2 st, Signerad, daterad 87 cm, yttermått inklusive ram: 50x54 cm + 58x46 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 september 2025
kl 19:47:34
29/9 19:35:19
Kerstin Thorvall
Läs mer om Kerstin Thorvall